RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 21358 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 21358 15/16 Inch Clip Retainer Hair Pin Cotter Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 21358 |
| Manufacturer Part # | 21358 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 21358 Material Stainless Steel, Length 15/16", 24 Mm, Width 3/8", 10 Mm, Outer Diameter 1/16", 2 Mm, Instructions Included Y
