RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke stainless steel steam table food pans and accessories.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 213541 stainless steel steam table food pans and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 213541 1/8 Mpt In Gas Valve with 3/8-27 Out Natural Gas
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 213541 |
| Manufacturer Part # | 213541 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Spain |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 213541 1/8 Mpt In X 3/8-27 Out, Does Not Come With A Hood Orifice From The Oem., Suggest # 26-1113 (#53 Hood Orifice For Nat.), Duke
