RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 213529 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 213529 18 3/4 Inch Gas Burner Tube with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 213529 |
| Manufacturer Part # | 213529 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 213529 Tube Gas Burner Td 18 3/4