RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 213527 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 213527 3.8 Inch Tube Gas Burner with Corrosion Resistant Alloy
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 213527 |
| Manufacturer Part # | 213527 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 213527 Tube Gas Burner Ah 9 3/16
