FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 213521075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 213521075 7 Inch Closer Electric Durable Alloy - Commercial Door Control
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 213521075 |
| Manufacturer Part # | 213521075 |
| Height | 3.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 17" |
| Weight | 13.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 213521075 Closer 1097