Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 213463 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 213463 6.75 Inch OEM Start Component Kit - Compatible Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 213463 |
| Manufacturer Part # | 213463 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 213463 Start Component Kit Tp103ar 003 A6 Tpa1