RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 21335 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 21335 2.25 Inch Gas Shield H Burner for Commercial Cooking
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 21335 |
| Manufacturer Part # | 21335 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 22.7" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 21335 Shield H Burner 23 Fr Ame J
