RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 21329 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 21329 8.5 Inch Blower Insulation for Henny Penny Cabinets and Fryers
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 21329 |
| Manufacturer Part # | 21329 |
| Height | 1" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 21329 Blower Insulation, 6-1/4" Od 4-5/8" Id, Henny Penny Holding Cabinet Mp-944, Fryer Ofg-390 Ofg-391 Pfg-690 Pfg-691
