Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 213061 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 213061 53.625 Inch Door Gasket for Refrigeration Units
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 213061 |
| Manufacturer Part # | 213061 |
| Height | 3.6" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 21.05" |
| Weight | 2.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 213061 Door Gasket 53.625x22.5x0.75
