RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 213059 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 213059 1/4-20 Nut with Nylon Insert for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 213059 |
| Manufacturer Part # | 213059 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 213059 Nut1/4 20 W/nylon Insert