RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland ivory china dinnerware.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 2129793 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 2129793 Top Box Oem 1 Inch Durable Component for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 2129793 |
| Manufacturer Part # | 2129793 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 2129793 Top Box Oes 6.10mini / 1 0.10mi