RestaurantSupply.com is your trusted source for Savory trays.
- Authorized Savory dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Savory 21296SP trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Savory 21296SP 1.85 Inch Product Retainer with Savory Toaster Cg-30 Series
| Manufacturer | Savory |
|---|---|
| Model Number | 21296SP |
| Manufacturer Part # | 21296SP |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 14.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Savory 21296SP Product Retainer 14-1/4" X 2", Savory Toaster Cg-30 Series C-40
