Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nieco 21286 3 Inch Push Bar Feed with Durable Corrosion Resistant Material
Item:
#1324427
Technical details
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 21286 |
| Manufacturer Part # | 21286 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3" |
| Depth | 14.2" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nieco 21286 3 Inch Push Bar Feed with Durable Corrosion Resistant Material
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 21286 Push Bar Feeded
