Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 21270 15.5 Inch Sm Nitrile Powder Free Extended Cuff Gloves
Item:
#1888131
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 21270 |
| Manufacturer Part # | 21270 |
| Height | 10.25" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 21270 15.5 Inch Sm Nitrile Powder Free Extended Cuff Gloves
$273.57/Case
Unit price
/
Unavailable