RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 21265-0014 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 21265-0014 3/8 Inch 16x1 Acup Point OEM Component Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 21265-0014 |
| Manufacturer Part # | 21265-0014 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 21265-0014 Scr Hx Sktst Acup Pt 3/ 8 16x1
