- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 212646 5.9 Inch PVC Gasket for Industrial Equipment Black
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 212646 |
| Manufacturer Part # | 212646 |
| Height | 4.35" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 16.55" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 212646 Gasket Wide Flm 54 Black Pvc
