RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 212636-01 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 212636-01 3.4 Inch Pump Housing OEM Hoshizaki Replacement Parts
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 212636-01 |
| Manufacturer Part # | 212636-01 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 212636-01 1600mrb3 Pump Housing