RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Nor-Lake units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nor-Lake 212610 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 212610 Shelf Support Clip Stainless Steel for Beverage Air and More
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 212610 |
| Manufacturer Part # | 212610 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 212610 Stainless Steel Shelf Support Pilaster Clip W/tab, Beverage Air, Fogel-jordan, Glenco/star, Howard, Perlick, Silver King, Traulsen, True, Victory
