RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 2124581K steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 2124581K 1 Inch Air Outlet Pipe End Corrosion Resistant Ducting
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 2124581K |
| Manufacturer Part # | 2124581K |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 2124581K Air Outlet Pipe End20.10 /20.20