RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 212446 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 212446 1.45 Inch Fluorescent Lamp 15W T8 Clear Glass Tube
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 212446 |
| Manufacturer Part # | 212446 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 212446 Lamp Fluor Ww 15w F15t8
