RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 212239 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 212239 7.15 Inch Electric Heating Element Stainless Steel 750W
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 212239 |
| Manufacturer Part # | 212239 |
| Height | 3.4" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 18.55" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 212239 Element Loop 208v 750w
