RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt holding and proofing cabinets.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 212204-900 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 212204-900 3.45 Inch OEM Left Hinge Kit for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 212204-900 |
| Manufacturer Part # | 212204-900 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 212204-900 M/b Lh Hinge Kit Comm Pn 6730l
