- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 21214 3/4 Inch Diameter Connector Flex 24 Inch for Foodservice
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 21214 |
| Manufacturer Part # | 21214 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 23.3" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 21214 Connector Flex 3/4 X 24 #name
