RestaurantSupply.com is your trusted source for Atosa cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Atosa dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Atosa 21207004010 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Atosa 21207004010 21 Inch Stainless Steel Door Oven with Hinged Doors
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | 21207004010 |
| Manufacturer Part # | 21207004010 |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Atosa 21207004010 Door Oven