RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 21187A walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 21187A 3.3 Inch OEM Expansion Valve Corrosion Resistant Durable
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 21187A |
| Manufacturer Part # | 21187A |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 21187A Exp Vlv Aae2sw35 Gt 5797 3
