FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 211507 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 211507 1 Inch OEM Conduit 10 to 14 Line for Commercial Use
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 211507 |
| Manufacturer Part # | 211507 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 211507 Kit 10/14 Line Conduit