Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 21150004 3/4 Inch Gas Solenoid Valve Aluminum for Bakery Systems
Item:
#1474865
Technical details
| Manufacturer | Gemini Bakery Equipment |
|---|---|
| Model Number | 21150004 |
| Manufacturer Part # | 21150004 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 21150004 3/4 Inch Gas Solenoid Valve Aluminum for Bakery Systems
