Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hoshizaki 211409-1 3.38 Inch Ice Machine Pump Housing for Hoshizaki
| Fits with Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 211409-1 |
| Manufacturer Part # | 211409-1 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.38" |
| Depth | 3.88" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 211409-1 Pump Housing, For Housing Gasket Use # 74-1132, Hoshizaki, Ice Machine Series Km-450 Km-452 Km-500 Km-630, Km-632 Km-800. Km-320mah Km-320mwh Km-500mae Km-500maf, Km-500mah Km-500mre Km-500mrf Km-500mwe Km-500mwf, Km-501mah Km-501mrh Km-501mwh Km-650mah Km-650mrh, Km-650mwh Km-800mae Km-800mre Km-800mwe Km-900mah, Km-900mrh Km-900mrh3 Km-900mwh
