Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2112.1307 Hose 70mm Length 5mm Diameter Flexible Food Grade Polyethylene
Item:
#1513834
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 2112.1307 |
| Manufacturer Part # | 2112.1307 |
| Height | 2.8" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2112.1307 Hose 70mm Length 5mm Diameter Flexible Food Grade Polyethylene
$36.18
Unit price
/
Unavailable
