RestaurantSupply.com is your trusted source for Atosa cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Atosa dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Atosa 21107006067 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Atosa 21107006067 22 Inch Tray Catch Burner Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | 21107006067 |
| Manufacturer Part # | 21107006067 |
| Height | 1" |
| Width | 22.88" |
| Depth | 25.38" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Atosa 21107006067 Tray Catch Burner