RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 211064A heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 211064A 0.3 Inch Corrosion Resistant Thumb Screw for Equipment Assembly
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 211064A |
| Manufacturer Part # | 211064A |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 211064A Thumb Screwhex10 32x.25l G
