RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 2110-CLE conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 2110-CLE 8 Inch Finger Plate High Capacity Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 2110-CLE |
| Manufacturer Part # | 2110-CLE |
| Height | 1.1" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 18.3" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 2110-CLE Finger Plate Hi Capacity
