RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial grills and griddles.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 21096 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 21096 4.55 Inch Grease Can Stainless Steel for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 21096 |
| Manufacturer Part # | 21096 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 21096 4 In. Wide Grease Can (ir 2000
