RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 2108558 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 2108558 4.05 Inch OEM Handle Drain Valve for Commercial Deep Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2108558 |
| Manufacturer Part # | 2108558 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2108558 Handle 2424 Drain Vavle