RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2106177 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2106177 6.95 Inch Wide Gas Deep Fryer Basket Hanger with Durable Support
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2106177 |
| Manufacturer Part # | 2106177 |
| Height | 1.55" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 19.85" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2106177 Hanger 18/24 Fb Basket