Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 210584 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 210584 Overload OEM Component - Corrosion Resistant Design
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 210584 |
| Manufacturer Part # | 210584 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 210584 Overload 2321081 T0736/g9
