RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 2105.07 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 2105.07 1 Inch Lower Door O Ring for Cma Dishmachines
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 2105.07 |
| Manufacturer Part # | 2105.07 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 2105.07 Uc 60e Profile For Lower Door O Ring