- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Silver King 21040 15/16 Inch Diameter Tube Capillary Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 21040 |
| Manufacturer Part # | 21040 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 21040 Tube Capillary 15/16"od
