- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cma Dishmachines 2104.63 Pressure Gauge 0 to 60 PSI Stainless Steel Durable Design
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 2104.63 |
| Manufacturer Part # | 2104.63 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 2104.63 Pressure Gauge 0 60 Psi Uc 65e