RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 21032-01 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 21032-01 4.05 Inch Copper Tube Cap with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 21032-01 |
| Manufacturer Part # | 21032-01 |
| Height | 1" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 21032-01 Tube Cap Cu .036 Id 087 Od108

