RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 210316 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 210316 44 Oz Cup Volume Clear Stackable Durable Beverage Container
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 210316 |
| Manufacturer Part # | 210316 |
| Height | 5.8" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 210316 Cup Volume Mcdonalds 44 Oz
