RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2103017 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2103017 3.95 Inch Strip Joiner Stainless Steel for Food Processing
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2103017 |
| Manufacturer Part # | 2103017 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 24.4" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2103017 Strip Joiner Ud50dd/ud6 0/ud80
