RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machine parts and accessories.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 21028802 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 21028802 6.95 Inch Bracket Capacitor Aluminum for Commercial HVAC
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 21028802 |
| Manufacturer Part # | 21028802 |
| Height | 6.65" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 16.2" |
| Weight | 14.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 21028802 Bracket Capacitor