RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2102790 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2102790 11 Inch Deep Fryer Upper Frypot Rear Component
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2102790 |
| Manufacturer Part # | 2102790 |
| Height | 5.7" |
| Width | 11" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2102790 Upper Frypot Rear D50
