RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2102681 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2102681 7 Inch Joiner Strip for Frymaster Sr52 Sr42
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2102681 |
| Manufacturer Part # | 2102681 |
| Height | 2.35" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 21.4" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2102681 Sr52 Joiner Sr42 Strip
