Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer 21024622 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 21024622 Relay 1 Inch Spdt Pitco Fryer Units and Turbofry 2000
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 21024622 |
| Manufacturer Part # | 21024622 |
| Height | 1.7" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Indonesia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 21024622 Relay 24vdc Spdt, Pitco Fryer Units W/solid State Controllers Pg14 Pg14d, Turbofry 2000.
