RestaurantSupply.com is your trusted source for Ice-O-Matic ice machine parts and accessories.
- Authorized Ice-O-Matic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ice-O-Matic 2101387-01S ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ice-O-Matic 2101387-01S Splash Curtain Assembly for Ice-O-Matic 22 Inch
| Manufacturer | Ice-O-Matic |
|---|---|
| Model Number | 2101387-01S |
| Manufacturer Part # | 2101387-01S |
| Height | 2" |
| Width | 10.8" |
| Depth | 20.3" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ice-O-Matic 2101387-01S Curtain Assembly Splash 22
