RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 2101.09 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 2101.09 1 Inch O Ring for Cma Dishmachines 2100 UC50e Seal
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 2101.09 |
| Manufacturer Part # | 2101.09 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 2101.09 O Ring 2100 Uc50e