- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Middleby Marshall 2100062 1-1/8 Inch Diameter Control Knob Black and Silver Metal
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 2100062 |
| Manufacturer Part # | 2100062 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 2100062 Black & Silver Indicator Knob, [ 1-1/8" Dia ] [ Pointer] [mount 1/4" Round], [position ] Set Screw Down, Toastmaster, Toaster Newer Tp22 & Tp44, Tp120.
