FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2100030706 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2100030706 12 Inch Custom Work Top Stainless Steel with Seamless Design
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2100030706 |
| Manufacturer Part # | 2100030706 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2100030706 Work Top Custom 12 X 2 4 (2 B